Z Jasnej sa má čo nevidiac stať TOP stredisko európskych parametrov

Viete si predstaviť, že by sme na Slovensku mali lyžiarske stredisko európskych parametrov, ktoré by pôsobilo ako magnet na turistov? Mnohé štáty po celom svete sa práve takýmito strediskami dnes hrdo pýšia. Ako príklad by sme mohli spomenúť americký Aspen, francúzsky Chamonix alebo rakúsky St. Anton. Týmto svetovým velikánom medzi lyžiarskymi strediskami sa rozhodli konkurovať finančníci, ktorí majú blízko k J&T. Začiatok realizácie tohto projektu zatiaľ žne úspech.

Po desiatich rokoch je prvá etapa budovania takmer hotová. Tá nasledujúca by mala Jasnú zaradiť  medzi, už spomenuté, strediská európskych parametrov. Všetky ďalšie zmeny, ktoré ju čakajú by sme mohli označiť za ozajstný developerský boom!

Pravdou je, že v minulosti Tatry ťažili predovšetkým z krásy samotnej prírody, určite nie z ponúkaných služieb. Kvantum turistov sem jazdilo najmä kvôli rekreácii v prírode, čerstvému vzduchu a prijateľným cenám. V porovnaní s minulosťou dnes už Tatry prešli viacerými zmenami a ponúkajú oveľa väčšie množstvo služieb než v 90. rokoch. Ich vývoj však ani dnes nestagnuje a potenciál, ktorý v sebe majú sa využíva a cibrí aj naďalej, a to v tom najlepšom smere.

Vďaka modernizácii objektov i služieb môžu Tatry určite očakávať viac turistov. Je obzvlášť úžasné, že sa našli ľudia, ktorí sa rozhodli využiť a zveľadiť to, z čoho môže malá krajina ako je Slovensko jednoznačne čerpať.

Zdroj:trend.sk

Aj keď preferujem luxus v duši, rada sa kochám peknými vecami, ktoré sú často skvelou inšpiráciou či motiváciou. Nedokážem žiť bez písania, kávy a kníh. Verím, že sny sa môžu stať skutočnosťou, no nikdy to nepôjde ľahko, pretože najlepšie veci si musí človek zaslúžiť!Buďte prvý