Luxusné holenie pre dámy: Holiaci strojček z čistého zlata za 96 dolárov?

Pánske žiletky sú každým rokom dokonalejšie a ergonomickejšie. Čím viac mega-ostrých čepieľok, tým lepšie. Rovnako je to aj s dámskymi žiletkami, ktoré sú čoraz drahšie a dostať ich v mnohých variantoch. Jedna spoločnosť však latku v dámskom holení prekročila priam neprekonateľne – vytvorila dámsky holiaci strojček z ružového zlata.

Luxusné holenie pre dámy

Tento luxusný strojček je na míle vzdialený plastovým žiletkám, ktoré sú dostupné v obchodoch. Ide o „oldschoolovú“ britvu, do ktorej je potrebné dopĺňať čepieľky, ako to býva pri klasických strojčekoch. Za jej vznikom stojí spoločnosť Oui Shave, ktorá od roku 2015 ženám prináša bezpečnejšie a príjemnejšie holenie. Vytvára skutočne kvalitné produkty – od žien pre ženy. Ako prvá spoločnosť na svete vyrába luxusné holiace strojčeky pre dámy.

Spoločnosť uvádza, že zlatá britva má zabrániť podráždeniu pokožky pri holení. Produkt tiež zvláda aj holenie v rôznych uhloch. S takouto žiletkou musí byť starostlivosť o telo zábavou – nie každý si však môže dovoliť takýto typ potešenia. Okrem samotného strojčeka cena 96 dolárov zahŕňa 60 ml balenie ošetrujúceho oleja na holenie značky Neroli alebo Lavan a tiež balenie 10 náhradných čepieľok.

Žeby rýchla inšpirácia pred blížiacimi sa Vianocami? ?

Zdroj fotografiíBuďte prvý