Hodgdon Limousine Tender: Je toto najkrajšia jachta na svete?

Spoločnosť Hodgdon Yachts bola založená pred 200 rokmi a je najstaršou nepretržite aktívnou lodenicou v Spojených štátoch. Jej myšlienky a výrobky ale vôbec nie sú zastarané, skôr naopak.

Názorným príkladom je nové 10 metrov dlhé plavidlo. Ide o moderne vyzerajúcu loď so športovým svetlo-modro-zeleným exteriérom. Jej interiér je vyrobený z drevenej palubovky s koženými sedadlami. Väčšia časť exteriéru sa vyrába na zákazku, čo dosvedčuje fakt, že ide skutočne o ponuku na mieru. Zmestí sa sem až 11 cestujúcich, pričom k dispozícii je dvojica mimoriadne veľkých sedadiel. Ďalej sa tu nachádza bar s chladničkou, klimatizácia a zábavný systém.

Rozmerné okná ponúkajú dobrý výhľad na oceán. Pevná strecha je hydraulicky sklápateľná a umožňuje 360° panoramatický výhľad. Pravé a ľavé bočné okná sú umiestnené nižšie, pričom umožňujú jednoduchší prístup na palubu. V súčasnej dobe plavidlo kotví v Saint-Jean-Cap-Ferrat Harbor a ponúka sa za cenu približne 1,5 milióna dolárov. V príp. kúpy môže byť k dispozícii k okamžitému odberu v oblasti Stredozemného mora. Ďalšie úpravy vonkajšieho laku alebo interiérového dizajnu sú k dispozícii za príplatok.


Zdroj fotografií

Rýchle automobily a jachty, drahé nehnuteľnosti a dovolenky, ale aj špičková spotrebná elektronika pre náročných.Buďte prvý