Fotokniha je iný zážitok

Mnoho ľudí tvrdí, že výroba fotoknihy je zbytočná, pretože sa obrázky nafotené či už fotoaparátom alebo smartfónom dajú pohodne pozrieť priamo v smartfóne na ipade alebo na počítači. Je to v istej miere pravda, ale ruku na srdce – Koľko krát ste pozerali vaše fotografie z povedzme dovolenky v počítači?

A prezreli ste ich všetky? Nie je ich tam trochu veľa? Vo fotoknihe sa nachádzajú iba tie, ktoré stoja za to. Navyše ich máte na ploche strany hneď niekoľko. Fotografie vo fotoknihe vydržia stovky rokov. Jedná sa v prvom rade o fotoknihy tlačené fotochemickou cestou. Takou je napríklad fotokniha deLUXE od Happy Foto, ktorá je medzi fotoknihami topkou.

Fotografie sú v nej vyvolávané rovnako ako štandardné fotografie fotochemickou cestou pri čom je použitý značkový fotopapier. Jeho výhodou je to, že sa na ňom nezachytávajú odtlačky prstov. Ďalšou výhodou je celistvý pohľad. Po otvorení je dvojstrana absolútne plochá, akoby to bola jedna strana. Vybrať si môžte tak isto aj bežnú fotoknihu s digitálnou tlačou. Kvalitou je rovnaká ako kniha z kníhkupectva s nejlepším pomerom  ceny a výkonu. Fotoknihy od Happy Foto využívajú kvalitný fotopapier 170g/m2.

Fotoknihu od Happy Foto si môžte vytvoriť tromi spôsobmi. Môžte využiť online spôsob prostredníctvom stránky www.happyfoto.sk, pomocou programu HappyFoto DESIGNER alebo novou aplikáciou HappyFoto-MOBILE. Tvorba fotoknihy je jednoduchá. Prostredie v ktorom sa vyrába je veľmi prehľadné a intuitívne.

Vybrať si budete môcť formát fotoknihy aj druh väzby. Zaujímavé fotografie, ktoré do programu pridáte môžete oživiť nepreberným množstvom pozadí, ornamentálnych doplnkov, klip artov a upraviť rôznymi nezvyčajnými efektami. Všetky tieto možnosti vám poslúžia na to, aby ste vytvorili unikátne dielo. K fotografiám nezabudnite pridať zaujímavý popis, nech sa váš výtvor stane pútavým a originálnym. Doba spracovania sú štyri pracovné dni.

Zdroj titulky: pixabay.com

"Čo si dokáže ľudská myseľ predstaviť a čomu uveriť, to dokáže aj dosiahnuť." Napoleon HillBuďte prvý