Extravagantný životný štýl na spôsob Johnnyho Deppa stojí 2 milióny dolárov mesačne

Bývalí obchodní manažéri herca Johnnyho Deppa tvrdia, že herec žije extravagantným životným štýlom, ktorý ho stojí približne 2 milióny dolárov mesačne. Ak vezmeme do úvahy 14 domov, 70 gitár a akúsi záľubu vo víne, táto suma ani nemusí byť taká šokujúca.  

Tieto správy sa objavili po tom, čo v decembri 2016 Depp podala žalobu vo výške 25 miliónov dolárov proti svojim obchodným manažérom zo spoločnosti The Management Group, pretože bol presvedčený, že došlo k zanedbanému spravovaniu jeho príjmov.. Samozrejme, že v tejto veci si obe strany protirečili.

Johnny Depp tvrdil, že spoločnosť v jeho mene nesprávne zaplatila dane a neoprávnené pôžičky a namiesto toho financovala bezpečnostné a iné služby, ktoré ho stáli desiatky miliónov dolárov. V dôsledku tohto sa, podľa jeho slov, v marci minulého roka dostal do finančných ťažkostí.

Obžaloba sa mimoriadne podrobne pozrela do extrémnych a vskutku extravagantných mesačných výdajov tohto “piráta z Karibiku”. V máji publikoval hollywoodsky reportér článok, ktorý podrobne popisuje všetky výdavky. Ukázalo sa tiež, že Depp brzdí natáčanie ďalšej časti Pirátov z Karibiku, a to predovšetkým kvôli záľube, ktorú našiel v alkohole.

Toto sú bežné mesačné výdavky Johnnyho Deppa v hodnote 2 milióny dolárov: 

Podľa spoločnosti TMG, Depp vynaložil 75 miliónov dolárov na to, aby kúpil, renovoval a zariadil 14 obytných domov po celom svete. Do zoznamu patrí aj zámok s rozlohou 182 108 metrov štvorcových v sume 13,5 milióna dolárov, reťaz ostrovov na Bahamách, nemalé množstvo domov v Hollywoode a 5x penthouse v centre LA. Depp vlastní aj konskú farmu v Kentucky. Každý dom samozrejme disponuje plnou zostavou personálu.

Eastern Columbia Building, v ktorej Johnny Depp v rokoch 2007 až 2008 vlastnil 5x penthouse

Milión minul aj na 45 luxusných áut.  Zároveň 18 miliónov dolárov stála 15 metrov dlhá jachta, ktorú zakúpil v roku 2016. Z piatich penthousov doposiaľ predal dva za 12,78 miliónov dolárov.

Pirát z Karibiku takisto odmieta lietať v čomkoľvek inom než v súkromnom lietadle. Vybral si Gulfstream GV, ktorý ho stojí 200 000 dolárov mesačne. Depp vlastní viac ako 70 vyberaných gitár a mesačne minie tak 30 000 dolárov za víno z celého sveta pre osobnú spotrebu.

Jeho vlastníctvom je aj nemalé množstvo šperkov svetovej triedy, ktoré na ňom môžeme veľmi často zahliadnuť. Johnny je fanúšikom hollywoodskych hviezd ak Marilyn Monroe, či Marlon Brando. Na všetky skúpené artefakty dnes potrebuje 12 skladovacích priestorov. Minul milióny na kúpu zbierky umeleckých diel, ktorá pozostáva z viac ako 200 diel od známych umelcov ako Andy Warhol a Jean-Michel Basquiat.

Zamestnáva asi 40 ľudí po celom svete na plný úväzok a platí 300 dolárov mesačne na osobnú ochranku pre seba a celú svoju rodinu. Behom pár rokov minul asi 10 miliónov dolárov na to, aby podporil svojich priateľov, rodinu a známych.  Súčasťou toho sú aj náklady na jeho sestru a matku, ktorej kúpil dom v Hollywoode za milióny dolárov  platil 35 000 dolárov mesačne za bývanie počas jej  choroby.

Johny Depp financoval aj začínajúcu hudobnú kapelu, ktorej leadrom je priateľ z detstva. Stálo ho to viac ako 4 milióny dolárov. Napriek všetkému mu na Visa karte stále zostáva 55 000 dolárov.

Zdroj:businessinsider.com

Aj keď preferujem luxus v duši, rada sa kochám peknými vecami, ktoré sú často skvelou inšpiráciou či motiváciou. Nedokážem žiť bez písania, kávy a kníh. Verím, že sny sa môžu stať skutočnosťou, no nikdy to nepôjde ľahko, pretože najlepšie veci si musí človek zaslúžiť!Buďte prvý