Erotický príbeh: Kaviarenský flirt sa skončil divokým sexom v aute!

Bola som vysokoškoláčka na bakalárskom štúdiu a počas voľna som si privyrábala ako čašníčka v obľúbenej kaviarni v našom meste.Chodilo tam veľa zaujímavých ľudí: rôzni umelci, páriky i partie kamarátov. Jednu som mala obzvlášť rada.

Išlo o mladých chalanov, z ktorých mal každý niečo do seba. Ja som sa zapozerala do Lukáša. Vysoký chalan s vyšportovanou postavou, chrumkavým zadkom, širokým chrbátom a šibalským pohľadom. Veselý úsmev mu zdobila medzierka medzi zubami. Veľmi ma priťahoval, no snažila som sa to nedávať najavo.

Do kaviarne chodili pravidelne. Vždy keď prišiel, zlepšila sa mi nálada. Najprv to boli iba nesmelé úsmevy, neskôr sme sa zoznámili a začali viesť krátke rozhovory. Keďže chodieval na kávu či pivo každý deň, spoznali sme sa bližšie a niekedy ostal so mnou aj po záverečnej a pomáhal mi dať podnik dokopy.

Počas toho ako som rátala som tržbu, Lukáš umýval zvyšné poháre. „Hotovo,” usmiala som sa a pohľadom som čakala, čo sa bude diať ďalej. Neváhal ani chvíľu… Umyl si ruky, prišiel ku mne a začal ma bozkávať. Akoby mi čítal myšlienky! Chytil ma za krk a boky a pritisol ma k baru. Každou sekundou bolo bozkávanie náruživejšie a ja som pocítila vlhkosť medzi nohami. To, čo sa dialo potom, som si ani vo sne nepredstavovala.

Rozopol mi nohavice a vošiel mi rukou medzi nohy. Keď zistil, že som úplne mokrá, slastne sa usmial. Najprv narazil na klitoris a bez váhania ma začal dráždiť. Spočiatku jemne, potom drsnejšie. Nestihla som na to ani zareagovať, a tak som sa mu podvolila a stonala od nadržanosti. Keď som to už nemohla vydržať, vnoril do mňa prsty a pustil sa do palcovania. Cítila som jeho tvrdý penis na mojom stehne, no v tom najlepšom som to musela ukončiť.

Do kaviarne mohol prísť kedykoľvek šéf, a tak sme sa celí udychčaní presunuli do auta a odviezli sa za mesto. Potom to už išlo veľmi rýchlo. Presunuli sme sa na zadné sedadlá a oblečenie lietalo po celom aute. Bol pánom situácie a to ma veľmi vzrušovalo. Chytil ma za stehná, pritiahol k sebe a hlavou mi vošiel medzi nohy. Ani na sekundu nezaváhal a jazykom si vychutnal každé moje zákutie. Telom mi prebehli zimomriavky. Chcel si ma dostatočne pripraviť na veľkolepý záver. „Poď do mňa, už ho chcem cítiť v plnej krásne,“ nabádala som ho.

Keďže som bola celá mokrá vošiel do mňa ako po masle. Lukáš akoby sa premenil na zviera. Búšil a prirážal do mňa tvrdo a rýchlo. Ani na chvíľu nepoľavil z tempa. Boli sme ako zvieratá, ktoré si to rozdávali v malej klietke. Sex bol neuveriteľne živočíšny, ale presne to som vtedy potrebovala. Autom sa ozývali výkriky, stony a pazvuky. V tom najlepšom Lukáš vytiahol penis a vystirekal sa na moje prsia a brucho. Po Lukášovom orgazme sme boli chvíľu ticho a lapali sme po dychu. Vtedy sme pochopili, že toto sa ešte musí opakovať. A tak sme sa stali milencami.

Zdroj: adam.cas.sk

"Čo si dokáže ľudská myseľ predstaviť a čomu uveriť, to dokáže aj dosiahnuť." Napoleon HillBuďte prvý