Dom herečky Katharine Hepburn je na predaj za 11,8 milióna dolárov 

Príbytok, v ktorom žila slávna herečka Katharine Hepburn je na predaj za 11,8 milióna dolárov. Nehnuteľnosť s pozemkom sa nachádza v Connecticute na pobreží Long Island Sound. Potenciálni kupci tak majú šancu bývať v nádhernom prostredí malebného prímorského mesta Old Saybrook.

Ide o okúzľujúci, koloniálny príbytok z roku 1939, vybavený šiestimi priestrannými spálňami a siedmimi kúpeľňami. Priestranné a vzdušné interiéri s rozlohou 780 metrov štvorcových harmonizujú s historickými prvkami akými sú pôvodné plynové krby. Stropné obklady s veľkými oknami pripomínajú bohatú históriu tohto trojpodlažného domu. Jeho celkovú eleganciu podčiarkujú podlahy, ktoré boli vyrobené výlučne z tvrdého dreva.

Jedinečný trojpodlažný penthouse v historickej budove v New Yorku

Elegantná kuchyňa s ostrovčekom obsahuje biele mramorové dosky a zabudované skrinky. V rozprávkových izbách sa nachádzajú murované krby a veľké presklené tabule s výhľadom na vodu. Kamennou verandou sa dá dostať až do malebnej oblasti pre rodiny a priateľov. Môžu sa tu zhromažďovať na večierkoch alebo pri pokojných rozhovory.

Vonkajší pozemok zaberá rozlohu pol hektára a zahŕňa súkromný prístav a rybník. Slávnej herečke patril aj ďalší 1,5 hektárový pozemok s bezpečnostnou a ochrannou funkciou. Kúzelná rezidencia sa nachádza asi 2,5 hodiny od New Yorku a ponúka to najlepšie z východného pobrežia.

Zdroj obrázkov

Rýchle automobily a jachty, drahé nehnuteľnosti a dovolenky, ale aj špičková spotrebná elektronika pre náročných.Buďte prvý