Dobrí spoločníci na letné festivaly, stanovačku a večere strávené pri ohníku

Leto sa už začalo a zopár letných festivalov už skončilo. Ak máte na pláne navštíviť letný festival a už teraz si predstavujete, ako budete stáť pred pódiom a popíjať čapované pivo, máme pre vás pár skvelých rád. Povieme vám, čo by ste si mali vziať na letný festival, na stanovačku a opekačku do prírody.

Vodná fajka

Je verným spoločníkov všetkých mladých ľudí, ktorí žijú neviazaný život a užívajú si pri každej možnej príležitosti. Ak radi trávite čas na opekačke v prírode, na stanovačke, alebo na letných festivaloch, vezmite si so sebou vodnú fajku so všetkým príslušenstvom vrátane pevnej podložky, kliešťov potrebných na presúvanie žeravého uhlíka a samozrejme aj balíka uhlíkov do vodnej fajky.

Zdravšie fajčenie

Ak vám ale chuť tabaku príliš nechutí a radšej by ste zvolili niečo lepšie, čo by nerozdráždilo vaše dýchacie cesty, mali by ste vyskúšať melasy do vodnej fajky. Melasy sa používajú na miešanie so suchými tabakmi. Vytvoríte si tak vlastnú, chutnejšiu a hlavne zdravšiu zmes, ktoré nepodráždi vaše pľúca. Navyše sú vhodné aj pre nefajčiarov.

Pohodlné tričko

Ak sa chystáte na niektorú z týchto vyššie spomínaných akcií, pribaľte si do batoha náhradné bavlnené tričko. Tričko musí byť pohodlné, nesmie škriabať a musí sať pot. Páni si pokojne môžu zo sebou vziať pánske tričko s nápisom, ideálne s názvom a obrázkom obľúbenej kapely. Musí však byť zo 100% bavlny a maximálne pohodlné.

Hrubá deka

Perfektne vás zahreje počas noci a cez deň vám poslúži práve vtedy, keď si budete chcieť sadnúť na zem a od zeme vám bude zima. Možno vám zaberie viac miesta, ale keď si ju dáte pod pazuchu, nebudete musieť nič riešiť. 

Nezabudnite si ju doma. Uvidíte, že ju využijete.

Šiltovka

Ak pôjdete na festival, bez pokrývky hlavy ani len necestujte. Celý čas budete tráviť vonku, len minimálne budete v tieni. Keby nemáte pokrývku hlavy, mohli by ste riskovať úpal, zimnicu a dokonca aj bezvedomie.

"Čo si dokáže ľudská myseľ predstaviť a čomu uveriť, to dokáže aj dosiahnuť." Napoleon HillBuďte prvý