Dnes už môžete spať aj na 24-karátovom zlate a obzvlášť pohodlne

Tieto posteľné obliečky  za 200 000 dolárov boli jednoznačne vyrobené za účelom dosiahnutia maximálnej úrovne luxusu! 

Townhouse Galleria v Miláne teraz ponúka Galleria Vittorio Enanuele II, nový spôsob spánku v luxusnom v lone luxusu. Tento 46-izbový hotel v rezidenčnom štýle teraz prichádza s posteľnými obliečkami z 24-karátového zlata, ktoré sú exkluzívne k dispozícii pre hostí ubytovaných v 7-hviezdičkovom prezidentskom apartmáne – Ottagono.

Utkané sú zo 40%-ného 24-karátového zlata a jemných priadzí na báze hodvábu a kašmíru. Tieto naozaj vzácne obliečky vymyslel zakladateľ Townhouse – Alessandro Rosso z Dubaja. Návrh sprostredkoval Federico Buccellati z eponymného klenotníctva a vyrobil ich sám Piana Clerico 1582. Sú príjemne mäkké a podľa hotela majú prispievať k vitalite po spánku, posilniť odvahu a vôľu, no predovšetkým zintenzívniť pozitívne pocity. Pre hostí, ktorí by si chceli vytvoriť vlastný pozitívny domov, Townhouse ponúka aj limitovanú edíciu, ktorá pozostáva zo 100 setov za približne 224 000 dolárov. V tomto prípade je cena za odvahu a vitalitu relatívne nízka.

Zdroj: Robbreport.com

Aj keď preferujem luxus v duši, rada sa kochám peknými vecami, ktoré sú často skvelou inšpiráciou či motiváciou. Nedokážem žiť bez písania, kávy a kníh. Verím, že sny sa môžu stať skutočnosťou, no nikdy to nepôjde ľahko, pretože najlepšie veci si musí človek zaslúžiť!Buďte prvý