David Beckham sa stal novou tvárou značky TUDOR

David Beckham je jedným z najslávnejších futbalistov sveta a všeobecnou štýlovou ikonou mnohých ľudí. Teraz však bude aj novou tvárou a ambasádorom kampane #BORNTODARE pre značku hodiniek TUDOR. Pre mnohých je prekvapením, že tento muž, ktorý má všetko, a ktorý získal rôzne tituly od najlepšie mužské telo až po najlepšie oblečeného muža sa rozhodol spolupracovať práve s TUDOROM.

Beckham je známy predovšetkým svojím štýlom, takže voľba spolupráce s Tudorom je ozajstným komplimentom pre túto značku. V posledných rokoch sa stala úspešnou, nakoľko obmenila jednotlivé kúsky a predstavila niekoľko naozaj úspešných hodiniek inšpirovaných vintage štýlom. Tento počin môžeme hodnotiť veľmi pozitívne, nakoľko tejto značke hrozilo, že vo svete hodiniek sa oslabí jej postavenie. Avšak, s ambasádorom ako je Beckham je táto značka odsúdená na úspech v naozaj širokom spektre publika.

Tudor má vo svojom portfóliu aj nezabudnuteľné kúsky, o ktorých sa svojho času veľa písalo a veľa hovorilo. Stačí si spomenúť na Tudor Heritage Chrono, hodinky, o ktorých počas Baselworld 2013 hovoril takmer každý novinár, alebo Tudor Black Bay Bluse, ktoré si počas Baselworld 2014 získali rovnako veľkú pozornosť. Úspech značky Tudor podčiarkujú nielen chvály novinárov ale aj fotografie zberateľov, ktorí hrdo objímajú práve túto značku.

Táto ženevská značka je teraz stopercentne pripravená prijať ďalších fanúšikov a ukázať svoje hodinky oveľa väčšiemu publiku.

Zdroj:monochrome-watches.com

Aj keď preferujem luxus v duši, rada sa kochám peknými vecami, ktoré sú často skvelou inšpiráciou či motiváciou. Nedokážem žiť bez písania, kávy a kníh. Verím, že sny sa môžu stať skutočnosťou, no nikdy to nepôjde ľahko, pretože najlepšie veci si musí človek zaslúžiť!Buďte prvý