Čo kúpiť mužovi na Vianoce? 7 tipov na darčeky, ktoré mu urobia radosť

Vianoce sú, ako sa hovorí, za dverami. Väčšina z nás ešte hľadá vhodný darček pre svojich blízkych. Máme ešte stále pár dní, aby sme stihli zohnať všetko potrebné. Internet nám v tom zhone dokáže pomôcť. Ešte stále si vieme totiž nakúpiť cez eshopy. Netreba však zabúdať na dodacie lehoty. Našťastie, väčšina eshopov garantuje dodanie do Vianoc.

Aké darčeky potešia mužov? Neviete si dať rady a potrebujete pomôcť s výberom? Máme pre vás 7 tipov na darčeky, ktorými isto potešíte. 🙂

Alkohol

Rád si váš partner vychutná kvalitný alkohol? Darčeková kazeta s alkoholom a pohárikmi poteší nejedného muža.

Napríklad Jameson má špeciálnu edíciu Jameson Deconstructed, ktorej myšlienkou je naladiť sa vždy na jeden z kľúčových elementov základnej whiskey Jameson.

Veľkej popularite sa momentálne teší aj slovenská Frndžalica. Tento poctivý destilát je podľa slov jeho výrobcu legendárny a záhadný nápoj pre pravých chlapov. Ochutnali sme ju aj my a sme si takmer istí, že sa jej váš muž poteší. 🙂

Adrenalín

Muži majú radi adrenalín. V poslednej dobe sú práve adrenalínové zážitky v obľube.

Cez internet sa dá zohnať poukaz na tandemový zoskok padákom, bungee jumping či simulátor voľného pádu. A čo takto rezervovať mu jazdu na terénnej štvorkolke?

Prípadne, ak je autičkár, jazda na Ferrari, Porsche, Tesla či Lamborghini by mohla byť to pravé.

Kurzy

Patrí k jeho koníčkom neustále sa vzdelávanie?

Kurzom v tom prípade nič nepokazíte. Ak sa nerád zoznamuje s novými ľuďmi, prípadne nemá čas sa presúvať do vzdelávacích inštitúcii, dajú sa zohnať aj kurzy, ktoré môže robiť z pohodlia domova.

Zaujíma ho výroba kávy? V baristickom kurze sa naučí mnoho zaujímavostí nielen o histórii, zbere a spracovaní kávy.

Rád fotí? Na fotografickom kurze sa naučí, ako používať objektív, aký typ objektívu je vhodný pri rôznych formách fotografovania či ako sa robia základné úpravy fotiek.

Možností je veľa. Stačí si vybrať takú, ktorá podľa vás najviac pasuje k vášmu partnerovi.

Zážitky

Ďalším obľúbeným darčekom pre mužov sú zážitkové poukazy. Budete mať čo robiť, aby ste si vybrali z toľkých možností.

Čo takto poukaz na streľbu na krytej strelnici?

Má dobrú kondíciu a obľubuje turistiku? Výstup na Gerlachovský štít v doprovode s vysokohorským vodcom znie výborne.

A čo takto degustácia vín? Mnoho vinární má v ponuke ochutnávku aj so samotnou obhliadkou areálu. Alebo má radšej pivo? Prehliadka pivovaru s degustáciou alebo dokonca pivný kúpeľ môžu byť darčekom, čo vyrazí dych.

Knihy

Milovníci kníh sa nájdu nielen u žien. Číta váš partner knihy? V poslednej dobe sú v obľube napríklad komixy a komixové knižky.

Žánrov je mnoho a výber kníh niekedy až priveľký. Najlepšie je pred samotnou kúpou knihy zistiť, aké žánre má partner rád. Nazrite mu do knižnice a hneď budete mať lepší prehľad. Prípadne mu môžete kúpiť knihu s témou jeho koníčka.

Ak by ste aj tak nemali predstavu o vhodnej knihe, v kníhkupectve sú pripravení vám s výberom ochotne pomôcť.

Kozmetika

Nielen ženy sa o seba starajú. Takou vhodnou vôňou nič nepokazíte. Práve naopak. Vôňa podtrhne jeho charizmu.

Takisto darčekové kazety s rôznymi sprchovými gélmi, šampónmi či vodami po holení potešia. Môžete si napríklad vyskladať kozmetickú taštičku s vôňou, penou na holenie a nejakým výživovým doplnkom.

Oblečenie

Ak viete konfekčnú veľkosť, môžete mu kúpiť tričko s vtipným obrázkom. Klasikou v podobe košele sa tiež odvďačíte. A ku košeli môžete pridať rovno aj tielko pod košeľu. Prípadne, ak si trúfnete, kľudne aj nohavice si môže nájsť pod stromčekom.

Nejaký ten rôčik sú v kurze aj veselé ponožky. A ak nie je práve ten váš chlap na krikľavé a vzorované spodné prádlo, čiernymi či bielymi ponožkami nič nepokazíte.

Pyžamá sú tiež dobrá voľba. Ak chcete vtipný darček, dajú sa zohnať aj pyžamá s vtipnou potlačou či pánske nočné košele aj s čiapkami.

Máte už dostatok inšpirácie? Čomu sa poteší ten váš? 🙂

"Čo si dokáže ľudská myseľ predstaviť a čomu uveriť, to dokáže aj dosiahnuť." Napoleon HillBuďte prvý