Bývanie v blízkosti samotnej kráľovnej už pre Britov nebude len snom

Briti budú čoskoro môcť využiť príležitosť, ktorá sa naskytá asi len raz za život. Je ňou bývanie v blízkosti samotnej kráľovnej! Londýnsky developer NORTHACRE totiž prerába historickú budovu vedľa Buckinghamského paláca a časť galérie patriacej kráľovnej na oblasť súkromných rezidencií so 72 apartmánmi na mieru. 

Finálna rekonštrukcia budovy by sa mala niesť v zmysle modernosti a nadčasovosti. Apartmány budú dvoj-päť posteľové s rozlohou do 500 metrov štvorcových. Cieľom je zachovať prvky ako sú originálne krby alebo sokle. Práve tie majú neustále pripomínať významnú históriu budovy, keďže tieto priestory kedysi slúžili ako ubytovanie pre hostí kráľovnej Viktórie. Aj napriek nadrozmerným dverám a vysokým stropom majú zrekonštruované apartmány pôsobiť sofistikovane a útulne.

Rekonštrukcia má prispieť aj k patričnému vybaveniu rezidencie, a to v podobe rozsiahlej telocvične, krytým bazénom, luxusnou jedálňou, útulnou knižnicou s krbom, vstavanými policami a podobne. Recepcia bude v tomto komplexe apartmánov fungovať nonstop a jej úlohou bude zabezpečiť úplne všetko, od rezervácie reštaurácií, cez vstupenky do divadla až po čistiareň.

Postrádané nebudú ani služby komorníka a osobného šoféra s Bentley, aby mohli byť obyvatelia luxusných apartmánov prepravení vo veľkom štýle. Naplánovaná je aj rozsiahla pokojná záhrada s voliérou obývanou exotickým vtáctvom.

Doposiaľ je na trhu ešte stále približne 18 apartmánov určených na predaj. Cena jedného sa v prepočte pohybuje okolo 20 720 140€.

Zdroj: No.1 Palace Street, pixabay.com

Aj keď preferujem luxus v duši, rada sa kochám peknými vecami, ktoré sú často skvelou inšpiráciou či motiváciou. Nedokážem žiť bez písania, kávy a kníh. Verím, že sny sa môžu stať skutočnosťou, no nikdy to nepôjde ľahko, pretože najlepšie veci si musí človek zaslúžiť!Buďte prvý