Bum Simulator: Nová videohra, ako prežiť v koži bezdomovca

Ak stratíš všetko a skončíš na ulici, tak musíš prežiť. To je v skratke námet netypickej dobrodružnej hry, kde hráč nebehá po mape s celým zbrojným arzenálom, ale s nákupným košíkom túžiac po starých dobrých časoch.

Po časoch, keď nefajčil odhodené vajgle, nedopíjal alkohol z oslintaných fliaš a nezápasil s krysami o zvyšky jedál. Dej sa odohráva v nešpecifikovanom americkom meste. Hrdina sa bude musieť rozhodnúť medzi dvomi možnosťami. Buď ostane bezdomovcom a pokúsi sa prežiť, alebo si nájde prácu a neskôr sa pomstí všetkým, ktorí ho dostali na okraj spoločnosti. K prežitiu mu okrem žobrania pomôže aj zbieranie plechoviek či výcvik mestských holubov. Hra sľubuje aj riešenie drobných záhad.

 

Jeden nikdy nevie, kedy sa mu môžu takto nadobudnuté skúsenosti zísť. Predpokladaný dátum vydania tejto survival hry je 5.10.2018 pre Win, Mac aj Linux. Dovtedy si užívajte teplo domova a zásoby z chladničky. Prípadne si ešte precvičte angličtinu / nemčinu / taliančinu …., lebo čeština či slovenčina nebudú v hre podporované.  

Zdroj: cas.adam.sk

"Čo si dokáže ľudská myseľ predstaviť a čomu uveriť, to dokáže aj dosiahnuť." Napoleon HillBuďte prvý