Breitling Aerospace Evo: Ešte silnejší a dynamickejší

Spoločnosť Breitling po dlhom čase prepracovala svoj elektronický multifunkčný chronograf s názvom Aerospace do podoby, v ktorej je ešte silnejší a dynamickejší. Vysoko profesionálny dizajn v kombinácii s jedinečnou funkčnosťou dostal názov Aerospace Evo.

Model Aerospace bol prvý krát uvedený na trh v roku 1985 a presadil sa ako jeden z hviezdnych modelov z rady Professional. Vyznačuje sa hlavne strojčekom SuperQuartzTM s chronometrovou certifikáciou, ktorý je 10-krát presnejší ako obyčajný quartz a takisto  jednoduchým ovládaním. Pomocou otáčaním a vytiahnutím korunky sme sprevádzaní  užitočnými funkciami pre pilotov ako je chronograf s presnosťou na stotinu sekundy, odpočítavanie času, indikátor druhej časovej zóny, alarm, hodinovým zvukovým signálom, kalendárom a  to všetko samozrejme s NVG podsvietením.

Breitling sa opäť rozhodol skombinovať neopakovateľnú presnosť, čitateľnosť a funkčnosť v novom šate pripravenom na veľký úspech. Jeho charakteristické nové rysy v o niečom väčšom puzdre spočívajú v integrovaných jazdcoch s matnom finišom, prepracovaných ručičiek, číslic a skoseného sklíčka. Ľahké a robustne puzdro vyrobené z titanu – obľúbeného kovu v leteckom priemysle je dokončované matným kartáčovaním, zatiaľ čo zadné leštené viečko  nesie konverznú tabuľku pre anglosaské a metrické merné jednotky.

Model je k dispozícii v  troch farebných variácii ciferníkov (Vulcano, Mariner a  Tungsten). Rozdiely v cenách sú v závislosti od výberu daného typu remienka ako je teľací, krokodíl, kaučuk Diver Pro III, alebo celo titánový náramok. Model je možné spárovať s prídavným Co-Pilot elektronickým modulom, ktorý sprístupní funkcie hodiniek bez ich natočenia smerom k tvári. Ceny modelov vyrobených pre profesionálov sa budú hýbať okolo 3000€.

Viac informácii Vám poskytne odborný personál na predajni Watch de Luxe v Auparku. 

Zdroj: Breitling

"Čo si dokáže ľudská myseľ predstaviť a čomu uveriť, to dokáže aj dosiahnuť." Napoleon HillBuďte prvý