Boháči v Singapure parkujú svoje Ferrari priamo v obývačke

Keď si Jay Leno chce vybrať auto zo svojho vozového parku v hodnote 50 miliónov dolárov, musí použiť výťah, ktorý ho zo svojej spálne zavedie do trojposchodovej garáže.  Očividne developeri v Singapure v tom videli problém, a aby bohatí ľudia už nemuseli chodiť za autom, tak to vyriešili po svojom. 

V centre Singapuru postavili 30 poschodovú luxusnú obytnú budovu Hamilton Parks určenú len pre boháčov, ktorí chcu mať svoj vozový park pod kontrolou priamo z obývačky. Pre majiteľa apartmánu vozidla je to len otázka času stlačenia tlačidla palcom na biometricky kontrolovaný senzor, ktorý v okamžiku spozná majiteľa a jeho auto vyvedie na to správne poschodie priamo za sklo obývačky. Každý apartmán má vyhradené  miesto na 4 exotické vozidlá.

Okrem výhody parkovania sa v budove nachádza fitness centrum, niekoľko bazénov, vírivky a všetko načo si len majiteľ spomenie, predsa práve Singapur je domovom majiteľov exotických automobilov v prepočte na obyvateľa, ako kdekoľvek inde na svete. Ceny apartmánov závisia od poschodia a pohybujú sa medzi 15-25 miliónov dolárov.

"Čo si dokáže ľudská myseľ predstaviť a čomu uveriť, to dokáže aj dosiahnuť." Napoleon HillBuďte prvý