Akých módnych prešľapov sa dopúšťajú ženy na prvom rande?

Prvý dojem je dôležitý a preto je pochopiteľné, že ženy trávia pri vyberaní vhodného outfitu niekedy aj hodinu, či dve. Každá žena sa chce páčiť, o to viac, keď ide na prvé rande. Pochopiteľne, chce zaujať nielen povahovými vlastnosťami, ktorými disponuje, ale aj výzorom. Viete ale, akých módnych prešľapov sa dopúšťajú ženy na prvom rande?

Mini sukňa a tielko s tenkými ramienkami

Aj keď sa to na prvý pohľad môže zdať ako vhodný outfit na letné rande, na mini sukne a tielka s tenkými ramienkami zabudnite. Mini sukne sú vhodné do letných horúčav, ale na rande vám môžu spôsobovať komplikácie. Neustále sťahovanie nahor/ nadol, otáčanie sukne a celkovo upravovanie minisukne by vás po čase otravovalo. Navyše ľahko by sa mohlo stať, že by vám na prvom rande bolo vidno až pod sukňu. Tielka s tenkými ramienkami sú zase moc vyzývavé a ukazujú takmer všetko, aj to, čo by malo byť na prvom rande zakryté (napr. väčšie bruško, tuk v podpazuší).

Namiesto mini sukní si oblečte elegantnú púzdrovú sukňu a namiesto tielka uprednostňujte vzorované blúzky (s krátkym alebo dlhým rukávom) s decentným výstrihom. Blúzky nesmú príliš presvitať. Ak bude vonku chladnejšie, nezabudnite si vziať dámske sako.

Oversize oblečenie

Oversize móda je v súčasnosti veľmi obľúbená, no absolútne nevhodná na rande. Ak máte radi voľné oblečenie, na rande si ho určite neberte. Problém je častokrát vo výbere oversize vecí. Ak si vyberiete mierne oversize dámske svetre a skombinujete ich s úzkymi cigaretovými nohavicami a nízkymi dámskymi čižmami, nič sa nestane. Ak si ale vyberiete maxi veľký sveter so širokými rukávmi, skombinujete ho so širokými zvoncovými nohavicami a pod sveter si dáte oversize top, muža určite nezaujmete, práve naopak, skôr ho odplašíte. Outfit pripomínajúci vrece vám svedčať určite nebude. Viaceré ženy kombinovali viaceré oversize kúsky, čo nebolo príliš šťastné riešenie.

Nikdy si na rande nedávajte viac oversize kúskov oblečenia. Zbytočne by vás to rozširovalo a zakryli by ste svoje pekné ženské krivky. Ak sa nechcete úplne vzdať oversize vecí, na prvé rande odporúčame zvoliť klasiku v podobne jednoduchého topu s véčkovým alebo s klasickým výstrihom, obtiahnuté džínsy, dámske poltopánky a oversize dlhý pletený sveter alebo bavlnený kardigán. Príliš voľné džínsy sú na prvé rande nevhodné, zbytočne zakryjú vaše krivky. Štýl 70. rokov sa ale každému mužovi nemusíte páčiť, preto odporúčame klasické moderné obtiahnuté džínsy.

Ak sa vám klasické jednoduché topy príliš nepáčia, odporúčame ich nahradiť úzkym tenkým svetríkom, ktorý zvýrazní váš pás a dekolt.

Šaty, ktoré zvýrazňujú ženské nedostatky

Každá žena sa nemôže pýšiť plochým bruškom. Viaceré ženy si však na prvé rande obliekajú príliš vyzývavé obtiahnuté šaty vo výrazných neónových farbách, ktoré zvýrazňujú ich široké boky, väčšie brucho a tuk v podpazuší.

Zabudnite na neónové farby. Ak patríte k plnoštíhlym ženám, odporúčame vám skôr neutrálnejšie farby šiat voľnejšieho strihu (napríklad košeľové midi šaty, kvetované šaty).

Zdroj: pixabay.com

"Čo si dokáže ľudská myseľ predstaviť a čomu uveriť, to dokáže aj dosiahnuť." Napoleon HillBuďte prvý