Ako ušetriť peniaze pri nákupe na Hej.sk?

Portál Hej.sk patrí už viac ako 10 rokov k najvyhľadávanejším slovenským eshopom. Zaujme nie len svojou bohatou ponukou produktov, ale aj lákavými cenami. Tie však môžu byť ešte lákavejšie, len treba poznať tie správne finty.

Zľavy vo forme kupónov

Zľavy prebiehajú v rôznych formách aj na Hej.sk. Veľmi obľúbené sú tie kupónové, často sa vzťahujúce najmä na dopravu či tovar z niektorej z kategórií. Zľavy a kupóny sa často vzťahujú k výnimočným dňom, napríklad ku Black Friday, prvému jarnému dňu a pod. Ak odoberáte newsletter ehsopu, môže vám byť kupón Hej zaslaný aj takouto formou, prípadne ho nájdete na zľavových portáloch, ktoré zhromažďujú a denne aktualizujú zľavy a kódy z rôznych eshopov.

Cashback – trochu iná forma zľavy

Čo ak chceme nakúpiť lacnejšie hneď a bez toho, aby sme čakali na zľavy? Potom musíme ísť na vec cez cashback portál. Ak sa do eshopu dostanete práve cez niektorý z cashbackov a spravíte nákup, vráti sa vám časť z vynaložených financií späť. To je účel cashbackov – priviesť eshopom zákazníkov, samozrejme za províziu. Je to win-win-win situácia: eshop je spokojný, lebo získal nákup, cashback tak isto, lebo má províziu za privedeného zákazníka a ten je zase spokojný preto, lebo našiel čo chcel a ešte časť peňazí získal späť. Áno, aj Hej.sk cashback používa.

Rady a testy

Ušetriť peniaze môžete aj tak, že pri výbere toho-ktorého produktu budete triafať absolútne presne. To znamená, že budete mať celkom jasno v tom aké parametre daného výrobku by ste mali sledovať. Lepší prehľad o nakupovaní získate priamo na webe Hej.sk v sekcii Aktuality, kde nájdete podstránky „Ako vybrať“, „Užitočné tipy a rady“, „Recenzie“ a pod. Inšpiráciu vám dodá test žehličiek, návod ako vybrať dron, rotopéd, gril či notebook. Hej má tieto veci zvládnuté veľmi pekne.

"Čo si dokáže ľudská myseľ predstaviť a čomu uveriť, to dokáže aj dosiahnuť." Napoleon HillBuďte prvý