Ako si dobiť energiu cez tieto sychravé jesenné dni?

Deň sa skracuje a vy stále cítite únavu? Jeseň je krásne farebné ročné obdobie, ale akonáhle sa obloha zatiahne a celých 24 hodín prší, jediné, čo sa nám chce, je nič. Ako si ale dobiť energiu cez tieto nie veľmi pekné dni?

Choďte na prechádzku na čerstvý vzduch

Keď sa vyčasí a vy máte náhodou zrovna voľno v práci, vyjdite si do prírody na prechádzku. Možno ešte nájdete nejaké huby, poprípade šípky, z ktorých si môžete spraviť vynikajúci čaj. Ak máte deti, kúpte si šarkana a vybehnite na najbližšiu lúku. Ak vám bude vietor priať, deti sa vybláznia a spoločne si užijete krásne chvíle v prírode na slniečku. Čerstvý vzduch vám očividne prospeje. A vôbec nebude vadiť, keď si po návrate z prechádzky otvoríte s partnerom fľašu vynikajúceho Prosecca.

Napustite si vaňu a relaxujte

Sem-tam si doprajte aj relax v podobe wellnessu. Ak však chcete zrelaxovať aj bez toho, aby ste zakaždým míňali peniaze na vstup do wellnessu, kúpte si kvalitnú morskú soľ, nasypte si ju do vane a relaxujte. Na interiérové parapety si položte vonné sviečky, poprípade ak chcete, tak aj na vaňu. Na chvíľu vypnite a nemyslite vôbec na nič!

Tvorte

Aby ste celý čas netrávili len sedením pri televízore, venujte sa tomu, čo vás baví, čo vás napĺňa. Teraz máte čas venovať sa pleteniu, vyšívaniu, tvoreniu hand made výrobkov, poprípade skúšaniu nových receptov. Ak sa budete venovať takémuto tvoreniu aj po zotmení, nezabúdajte si zatiahnuť vonkajšie rolety a zasvietiť stojacu lampu, ktorú si namierite na pracovnú plochu.

"Čo si dokáže ľudská myseľ predstaviť a čomu uveriť, to dokáže aj dosiahnuť." Napoleon HillBuďte prvý