Ako k sebe prilákať väčšie množstvo zákazníkov?

Začali ste podnikať, ale zatiaľ stále vaša firma nevykazuje zisk? Začína sa topiť v dlhoch a neviete prísť na to, v čom je problém? My vám skúsime poradiť, ako k sebe prilákať väčšie množstvo zákazníkov.

Už keď ste si odkúpili novú ready made spoločnosť, ktorá bola určená pre ďalší odpredaj, vedeli ste, že vaša firma nebude v začiatkoch zarábať toľko, koľko by ste chceli. Ak však tento stav trvá aj po niekoľkých mesiacoch, ba dokonca aj po roku, zjavne sa niekde stala chyba.

Začnite spolupracovať s call centrom

Call centrá, a nielen tie bratislavské, majú skúsenosti so získavaním nových zákazníkov pre svojich klientov. Ak ste sa ešte doteraz so žiadnym takýmto call centrom nestretli, teraz by ste mali uvažovať nad tým, že by ste ich mali osloviť. Práve oni vám dokážu behom krátkej chvíle vyhľadať nových zákazníkov, ale samozrejme nebudú zabúdať ani na tých stálych. Budú sa ich pýtať, či sú s vašimi službami spokojní a v prípade, že nie, získajú spätnú väzbu od vašich zákazníkov, čím vy budete vedieť, kde robíte chyby.

Každý pozerá SMS

Ak chcete zvýšiť zisky a navýšiť počet zákazníkov, odporúčame vám zamerať sa skôr na SMS marketing. Každý jeden z vás určite pozerá na mobil, keď mu príde SMS. Viete si predstaviť, koľko klientov by ste tak získali, keby sa zameriate na takéto získavanie nových klientov?

Ak chcete k sebe prilákať nových zákazníkov, okrem spolupráce s call centrom si nájdite firmu, ktorá vám bude robiť Facebook reklamu a SEO optimalizáciu. Buďte féroví, robievajte súťaže o vaše produkty a uvidíte, že noví zákazníci k vám prídu. Snažte sa vyniknúť, avšak neprestreľte to.

"Čo si dokáže ľudská myseľ predstaviť a čomu uveriť, to dokáže aj dosiahnuť." Napoleon HillBuďte prvý