Ako je možné, že vaši susedia nakupujú rovnaký tovar lacnejšie?

Vaši susedia to už vedia a za rovnaký tovar ako vy platia nižšie ceny! O čo ide? Možnosť kúpy potravín, drogistického tovaru, alkoholu, textilu, elektroniky apod. so zľavou až 80 %. Ako a kde je to možné?

Zľavové akcie sú bežnou súčásťou predajnej stratégie obchodníkov naprieč Slovenskom. Aj vy si iste všímate, ako sa poštovné schránky behom týždňa plnia akčnými letákmi predajcov z okolia. Vedeli ste ale, že existuje miesto, ktoré vám poskytne informácie o akčných ponukách desiatok predajcov vo forme, ktorá vám umožní rýchlu a ľahkú orientáciu? Tým miestom je web Zlacnene.sk, ktorý pre vás každý deň prechádza akčné letáky predajcov a jednotlivé ponuky vám prináša v podobe elektronických akčných letákov, výpisov tovaru triedeného do tématických kategórií či výpisu zliav na detaile konkrétneho produktu.

Ukážka letáku - Kaufland

Ukážka letáku – Kaufland

Ukážka výpisu zliav – mliečne výrobky

Ukážka výpisu zliav – mliečne výrobky

Prehľad akčných ponúk v detaile produktu – Danone Actimel

Prehľad akčných ponúk v detaile produktu – Danone Actimel

To, kde položky z Vášho nákupného zoznamu zaobstaráte najlacnejšie, sa dozviete doslova na pár kliknutiach. Zlacnene.sk vám nielenže povedia, či sa konkrétny produkt nachádza v akcii, ale taktiež:

  • ktorý predajca túto akčnú ponuku poriada,
  • do kedy je ponuka platná,
  • aká je cena produktu po zľave.

V prípade, že nemáte preferenciu produktov, ale jednoducho potrebujete nakúpiť napr. mlieko, vajcia, syr apod., možno pre ešte rýchlejšiu orientáciu využiť funkciu Nákupný zoznam, ktorá je zadarmo všetkým užívateľom Zlacnene.sk a funguje nasledujúcim spôsobom:

  • vyberte si lokalitu, v ktorej sa nachádzate,
  • zvoľte typ tovaru zvášho nákupného zoznamu (napr. Ovocie),
  • vyberte konkrétny typ produktu (napr. jablka),
  • kliknite na text „akcia“ uvedený pod počtom kusov (pokiaľ se vám tento text nezobrazí, tovar práve nie je v akčnej ponuke),
  • následně si už len vyberte ponuku, ktorá vám príde najzaujímavejšia.

S funkciou Nákupný zoznam si aj veľký týždenný nákup skontrolujete behom niekoľkých málo minut.

Pridajte sa ku stovkám tisíc ľudí, ktorí Zlacnene.sk navštevujú pravidelne a šetrí tak aj stovky eur mesačne na nákupoch potravín.

Zdroj titulky: shutterstock.com

"Čo si dokáže ľudská myseľ predstaviť a čomu uveriť, to dokáže aj dosiahnuť." Napoleon HillBuďte prvý