Ako Floyd Mayweather prevážal milióny vo svojom aute

Floyd Mayweather jr. istotne prekvapil svojich fanúšikov, keď sa na internete objavilo video, ako do svojho auta len tak nakladá 5 miliónov dolárov. Nepochybne zaujímavým je aj účel, na aký ich mieni použiť.

Niekto sa s tým jednoducho nemazná. Mayweather si namiesto bankového prevodu zvolil iný spôsob, ako presunúť tento obrovský obnos peňazí. Svoje milióny sa rozhodol previezť bez zbytočných komplikácií – autom a v hotovosti.

Na parkovisko, kde stálo jeho vozidlo, mu peniaze priniesli na kovovom vozíku. Cez priehľadné vrecia bolo vidno doláre zviazané do zväzkov a poukladané na seba do úhľadných kôpok. Tie potom jeho spolupracovníci bez okolkov naukladali do kufra. Mayweather na celú akciu dozeral a niektoré z balení peňazí podával pri nakladaní.

Hotovosť plánuje využiť na rozbehnutie klubu pre gentlemanov v Las Vegas. Inými slovami, stane sa z neho prevádzkovateľ luxusného striptízového klubu, ktorým chce konkurovať najvychytenejším lokálom v raji hazardu. Budova s obrovským vysvieteným nápisom GIRLS COLLECTION už stojí a interiér je, podľa videa zverejnenom na jednej zo sociálnych sietí, už hotový. Klub momentálne do svojich radov láka nádejné tanečnice. Kritériom na prijatie je energický prístup a exotický zjav. Ponúkaným benefitom je podľa dostupných informácií profesionálne, zábavné a luxusné prostredie, ako aj lákavý zárobok.

Floyd Mayweather jr. je pre fanúšikov boxu známe meno. Tomuto 40-tnikovi sa v jeho doterajšej kariére podarilo zvíťažiť vo všetkých zápasoch, v ktorých nastúpil. Spolu s posledným, nazývaným aj The Biggest Fight in Combat Sport History, sa môže pochváliť päťdesiatkou pokorených súperov. To sa zatiaľ nepošťastilo žiadnemu z jeho boxerských kolegov.

Jeho prvenstvo je o to korenistejšie, že posledný zo svojich športových triumfov predviedol v unikátnom, tzv. hybridnom zápase. Prvýkrát v histórii sa proti sebe postavili predstavitelia dvoch rozdielnych disciplín. Svoje sily si Mayweather zmeral s výraznou postavou UFC (Ultimate Fighting Championships), najprestížnejšej MMA organizácie, Connorom McGregorom len pred pár dňami.

Zdroj: dailymail.co.ukBuďte prvý