Ako býva herečka Jennifer Aniston? Nazrite do modernej vily hollywoodskej hviezdy

Jennifer Aninston otvorila dvere do svojho moderného príbytku redaktorom Architectural Digest Magazine. V špeciálnom interview prezradila svoju vášeň pre dizajn a odhalila svoj rafinovaný vkus, ktorý cítiť z každej miestnosti domu.

Známa herečka sa vyžíva v dizajnovaní interiéru, čo sa odzrkadlilo aj na jej príbytku v Los Angeles. „Ak by som nebola herečkou, chcela by som byť dizajnérkou, zbožňujem ten proces… Na vyberaní materiálov a povrchov je niečo, čo napĺňa moju dušu“, povedala pre Architectural Digest Magazine.

Nábytok musí pôsobiť útulne a príjemne

Aniston bola pred časom zapojená do projektu redizajnovania domu v Bel Air z roku 1965. Jeho pôvodným architektom bol A. Quincy Jones. S pomocou interiérového dizajnéra Stephena Shadleyho, s ktorým už spolupracovala niekoľkokrát, pracovala na zachovaní moderného ducha nehnuteľnosti. Zároveň však využívali aj organické materiály. Herečka je zaťažená najmä na drevo, kameň a bronz. Nezáleží na tom, či je niečo neuveriteľne krásne alebo drahé, podľa nej musia doplnky pôsobiť hrejivo a útulne.

Čo sa týka nábytku, Aniston tvrdí, že „nábytok síce môže byť pekný, dôležitejšie je však pohodlie.“ Vo svojom dome má niekoľko zaujímavých kusov – medzi nimi napríklad vintage pohovku prestížnej značky Jean Royére Polar Bear, kreslá Jacquesa Adneta a ďalšiu luxusnú pohovku Mies van der Rohe, ktorá má svoje miesto v obývačke.

Svoj dizajnérsky štýl Jennifer opisuje ako „stretnutie starého a nového sveta“. Rada kombinuje ručne vyrábané doplnky i luxusný nábytok z polovice 20. storočia, jemné i tkané koberce či staré japonské panely s abstraktnými expresionistickými maľbami.

Inšpirujte sa domovom slávnej herečky prostredníctvom fotografií v priloženej galérii.

Zdroj fotografiíBuďte prvý