Aj tieto kúsky oblečenia musíte mať ešte predtým, ako začne jeseň

Aj keď je leto v plnom prúde, mnohí z vás už určite premýšľajú, čo všetko by si mali po minulej sezóne dokúpiť. Najmä ženy už pomaly pokukujú po obchodoch, kde nakupujú, či už sa tam neobjavuje jesenná kolekcia. Čo všetko by ste si vy dámy mali kúpiť ešte predtým, ako sa nám v plnej krásne dostaví farebná, ale niekedy veľmi nepríjemná sychravá jeseň?

Hrubší kabát

V tenkých sakách, ale aj bundičkách v jesennom sychravom počasí určite nevydržíte. Ak ste minulý rok vyhodili starý kabát, poprípade ste žiaden nemali, túto sezónu si ho určite zaobstarajte. Skombinujete ho s džínsami, sukňou, rolákom, svetríkom, ale aj s dlhými elegantnými nohavicami. Túto sezónu budú moderné práve dlhé dámske kabáty v týchto farbách – v petrolejovej, škoricovej, horčicovej, bordovej, ale aj klasickej olivovo zelenej.

Šatky/ šály

Šatky akejkoľvek farby a vzorov dokážu oživiť akýkoľvek outfit. Rozhodne si však vzorovanú šatku nedávajte k vzorovanému oblečeniu. Keď chcete farebnú vzorovanú šatku, váš outfit by nemal byť vzorovaný. Jednofarebné nohavice, jednofarebný pulóver a farebnejšia šatka – to je najlepšia kombinácia! Pozor, k takémuto outfitu si dávajte komfortné dámske čižmy, v ktorých vydržíte aj niekoľko hodín bez toho, aby vám bola zima a robili vám otlaky.

Jednofarebné bavlnené tričká s dlhým alebo trojštvrťovým rukávom

Tie využijete, či už bude pekne, alebo škaredo. Môžete ich nosiť pod zapínateľnými svetríkmi, alebo pod hrubými rolákmi. Také klasické šedé, biele, alebo čierne bavlnené tričko sa vám hodí k naozaj akémukoľvek farebnému svetru a kabátu.

Muži by sa skôr potešili vstupenkám na NHL, ale dámy, tie rozhodne skôr novým kúskom v šatníku. Plánujete ísť v blízkej dobe na nákupy? Ak áno, skúste si pozrieť aj e-shop locca.sk.

Zdroj: pluska.sk

"Čo si dokáže ľudská myseľ predstaviť a čomu uveriť, to dokáže aj dosiahnuť." Napoleon HillBuďte prvý