Aj mnohí dospelí závidia deťom tieto dokonalé ihriská!

LEGO už dávno nie je jedinou dánskou spoločnosťou, ktorá umožňuje deťom rozvíjať svoju fantáziu. Ďalšia dánska spoločnosť totiž vytvára v skutku jedinečné a veľmi netradičné, kreatívne prepracované detské ihriská. Pohľad, ktorý sa vám čoskoro naskytne je jednoznačne splneným detským snom! 

Firma MONSTRUM bola založená bývalými divadelnými dizajnérmi Olem Barslund Nielsenom a Christianom Jensenom, ktorí už od oku 2003 vytvárajú famózne ihriská pre deti. Od leva, cez obrovský maják s úhorom, až po obrovskú veľrybu, nápadité ihriská sa nachádzajú v Dánsku, Švédsku aj v Egypte.  Radosť robia nielen predovšetkým deťom, no kochá sa nimi aj nejeden dospelý. Ide o naozaj milý a inovatívny nápad, ktorým sa môžu inšpirovať mnohí dizajnéri a skrášliť tak nejedno detské ihrisko aj na Slovensku.

Zdroj:boredpanda.com

Aj keď preferujem luxus v duši, rada sa kochám peknými vecami, ktoré sú často skvelou inšpiráciou či motiváciou. Nedokážem žiť bez písania, kávy a kníh. Verím, že sny sa môžu stať skutočnosťou, no nikdy to nepôjde ľahko, pretože najlepšie veci si musí človek zaslúžiť!Buďte prvý