725 koní a 890 Nm. To je nový “powerpacket” pre BMW X5M a X6M!!!

Tunerská firma G-Power, ktorá sa  orientuje hlavne na úpravu nemeckých  BMW, znova útočí na vaše peňaženky.  Bi-Tronik II a Bi-Tronik III je názov nového „powerkitu“ určeného pre pre BMW X5 M a X6M.

Rozsah úprav ponúka širokú škálu výkonu začínajúc na „biednych“ 613 konských síl (Bi-Tronik I) a končiac na mamutích 725 koňoch.

Druhý paket Bi-Tronik II zvyšuje výkon na satanových 666 koní. Toto stádo sa podarilo G-Power dosiahnuť za pomoci špeciálneho prietoku vzduchu, ktorý bol viac optimalizovaný.  Pomerne jednoduché úpravy spôsobili že 4.4 litrový V8 motor s dvoma turbami generuje hore spomínaných 666 koní.

G-Power-BMW-X5-2-640x426

Druhý paket Bi-Tronik III ponúka svojmu majiteľovi najvyššiu možnú optimalizáciu v podobe silných 725 koní. G-Power Bi-Tronik III BMW X5M/X6M má rovnakú špecifikáciu ako slabšia verzia, no jedná sa o lepšie vyladenie prietoku vzduchu a prítomnosť nového výfukového systému. Všetky tieto inovácie a technológie zvyšujú výkon o 170 koní oproti klasickej sériovo vyrábanej X5M/X6M  (555 koní). Čo sa týka čísiel asi najzaujímavejší údaj, ktorý ma zarazil ohromujúci krútiaci moment 890 Nm pri 1500 otáčkach za minútu.

Ak teda vlastníte jedno zo spomínaných vozidiel, ale na vašej ulici parkuje ďalších 6, tak nie je čo riešiť. Život je o pocitoch.Buďte prvý