5 spôsobov ako ušetriť v eshopoch

Špeciálne akcie a zľavy na nás útočia z každej strany a spoza každého rohu. Nie každý lákavý štítok však predstavuje skutočne výhodnú ponuku. Aby ste sa v tom mori zliav neutopili, prečítajte si radšej našu užitočnú príručku, ktorá vám poradí ako v eshopoch skutočne ušetriť. Konkrétne sa zameriame na šetrenie s cashbackovým portálom Tipli.

Zoznámte sa s Tipli

Na Slovensku máme cashbackových portálov niekoľko. Ten najvýhodnešjí je podľa všetkého Tipli, ktoré ponúka najvyššie odmeny z nákupu – až 25 %. Navyše ak niektorý z podobných portálov ponúka u nejakého obchodu vyšší cashback, Tipli zaručuje, že rozdiel napraví. Pre užívateľov je tiež výhodné, že odmeny vypláca už od 0,01 € a tak nemusia čakať na našetrenie určitej sumy. Nákup cez Tipli je pritom naozaj jednoduchý. Nakupujete na svojich obľúbených eshopoch presne tak, ako ste zvyknutí, iba sa na nich predtým dostanete cez Tipli.

Šetrite s cashbackom

A že tak úplne neviete čo to ten cashback vlastne je? V doslovnom preklade to znamená “peniaze späť” – a to je presne to, o čo sa pri cashbacku jedná. Cez eshop si kúpite nejaký produkt alebo službu a po istom čase dostanete z tohto nákupu určitú percentuálnu čiastku späť. Môžete si to predstaviť ako oneskorenú zľavu na to, čo ste si kúpili.

Cashbackový portál je internetová stránka, na ktorej nájdete množstvo obchodov, ponúkajúcich rozličné produkty a služby. S týmito obchodmi má cashbackový portál dohodu, že ak na nich užívateľ cashbackového portálu nakúpi, obchod mu časť peňazí vráti (a zaplatí cashbackovému portálu províziu za to, že mu zákazníka priviedol). Výška cashbackovej odmeny závisí od konkrétnej zmluvy, uzavretej medzi portálom a eshopom. Vďaka cashbacku teda profitujú všetky tri strany: užívateľ, obchod aj cashbackový portál.

Šetrite s akčnými ponukami

Nestrácajte svoj drahocenný čas pátraním po tých najlepších zľavách a akciách. Tipli sa snaží šetriť váš čas, preto každý týždeň odvedie “špinavú prácu” za vás a vám ostatáva vybrať si tú najlepšiu ponuku. Sledujte ich pravidelnú rubriku Akcie týždňa a zaručene tie najlepšie zľavy nepremeškáte.

Šetrite so zľavovými kupónmi

Nebaví vás predierať sa nekonečnou ponukou zliav? A ešte k tomu ten kopec stránok, ktorý musíte prejsť, aby ste sa dostali k tej pravej. Ak však opäť využijete šikovný nápad Tipli, určite neoľutujete. Zadajte si do hliadačika obchod, kde chcete nakúpiť, otvorte ho a nájdite si Zľavové ponuky – tie pre vás Tipli hľadá každý deň a pridáva všetky kupóny a zľavy, s ktorými práve ušetríte.

Šetrite nákupmi v zahraničí

Výber v zahraničí je predsa len o niečo širší, než ten slovenský. A zaručene sa vám nestane, že vyjdete na ulicu a oproti kráča niekto v rovnakom svetri. Odrádzajú vás vysoké ceny a drahá doprava? Vyskúšajte nákupy na obľúbenom čínskom eshope Aliexpress – ponúka rozsiahly výber, nízke ceny a dopravu zadarmo na väčšinu tovaru.

Šetrite využitím šikovných tipov

Chystáte sa na dovolenku, ale nie ste presvedčení, ktorá destinácia je pre vás? Neviete, čo kúpiť priateľke k MDŽ alebo aké tričká sú trendy túto jar? S tým všetkým a ešte oveľa viac vám Tipli taktiež poradí. Nechajte sa inšpirovať šikovnými nákupnými radcami.

Nakupovať s Tipli sa jednoducho oplatí. Či už využijete iba ich cashback, alebo všetky sprievodné služby, určite nebudete sklamaní! Šetrite na svojich nákupoch a nakupujte rozumne!Buďte prvý