3 dôležité veci, ktoré rozhodujú pri výbere ubytovania

Aj vy ešte len hľadáte ubytovanie, pretože si potrebujete oddýchnuť od práce a od domácich prác a postačí vám dovolenka aj na Slovensku? Ak áno, prečítajte si náš článok. Povieme si, čo rozhoduje pri výbere ubytovania.

Web stránka

Každý jeden z nás si hľadá ubytovanie na internete. Aby hotel dokázal zaujať, musí investovať viac peňazí do hotelového marketingu, pretože práve vďaka tomu dokáže predať pobyt aj mimo sezóny, bude vedieť, na koho má nacieliť reklamu a hlavne bude vedieť zariadiť to, aby si zákazník vybral práve ich. Zamyslite sa, vybrali by ste si hotel, ktorého web stránka a objednávací formulár by sa načítaval veľmi pomaly, poprípade žiadno?

Lokalita

Okrem web stránky rozhoduje aj lokalita. Ak sa jedná o obľúbené lokality v rámci Slovenska, hotely nemajú problém a spoluprácu s reklamnou agentúrou môžu kedykoľvek prerušiť. Hostia im budú chodiť tak či tak. Pri výbere ubytovania hľadíme hlavne na to, či je hotel v blízkosti najzaujímavejších miest v danej lokalite. Napríklad ak si chceme oddýchnuť vo Vysokých Tatrách, pozeráme si skôr tieto lokality – Štrbské Pleso, Tatranská Lomnica a Smokovce. Sú to východiskové body na rôzne turistické trasy, preto ak napríklad budete chcieť ísť na turistiku, je lepšie byť na ktoromkoľvek z týchto miest.

Zariadenie hotela/ hotelovej izby

Pri výbere ubytovania si vyberáme hotel nielen podľa toho, aké majú spoločné priestory, či varia a či majú wellness, ale aj podľa toho, ako sú zariadené izby a kúpeľne. Zanedbané kúpeľne a staré nepohodlné postele odradia nejedného zákazníka, preto ak viete, že nábytok vo vašom hoteli je už starší, snažte sa ho vymeniť čím skôr to pôjde. Aj také drevené jedálenské stoly, na ktorých sa denne vystrieda veľa ľudí, si zaslúžia pozornosť.Buďte prvý